Strony internetowe

Dobra strona internetowa ma realizować cele marketingowe i biznesowe. My o tym doskonale wiemy! Dobra strona internetowa to atrakcyjny wygląd, intuicyjność i łatwość użytkowania, ale też informacja, której poszukuje potencjalny klient. Strona Internetowa to wirtualna wizytówka, za pomocą której musimy zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Realizujemy zarówno nowe projekty jak i przebudowę istniejących, niespełniających nowoczesnych standardów stron internetowych. Przy realizacji stronny internetowej zawsze w pierwszej kolejności ustalamy potrzeby klienta, grupę docelową oraz zakres informacji, które znajdą się na stronie. Na każdym etapie powstawania strony, od samego pomysłu do realizacji, służymy pomocą merytoryczną zarówno w obszarze technicznym jak i marketingowym. Wykonywane przez nas strony są intuicyjne w obsłudze, łatwe w aktualizacji, zoptymalizowane pod pozycjonowanie oraz kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami jak Mozilla Firefox czy Internet Explorer.

Pomysl.com to zgrany zespół programistów, grafików komputerowych i marketingowców z kilkunastoletnim już doświadczeniem. Wykonujemy bardzo skuteczne w pozyskiwaniu klientów strony internetowe o dowolnej złożoności. W naszym portfolio znajdują się proste strony informacyjne, strony małych, średnich i dużych firm, a także rozbudowane serwisy bazodanowe.


Czas i koszt wykonania strony internetowej

Projektowanie stron internetowych
Wykonanie prostej strony internetowej zajmuje zwykle 2-3 tygodnie. W przypadku bardziej rozbudowanych witryn czas wydłuża się zwykle do 2-3 miesięcy. Przed przystąpieniem do pracy nad stroną internetową można zgromadzić teksty i materiały graficzne, co znacząco przyspieszy prace.
Projektowanie stron internetowych
Standardowa strona firmowa z kilkoma statycznymi zakładkami kosztuje już od 1500 zł. Podobna strona z systemem zarządzania treścią (możliwość samodzielnej edycji po zalogowaniu) to koszt od 2000 zł.

Powyższe ceny mają charakter jedynie oriientacyjny. Każdorazowo oferta przygotowywana jest indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.

Etapy powstawania strony internetowej

A
Analiza potrzeb klienta
Spotkanie w celu zapoznania się z charakterem działalności klienta oraz jego potrzebami biznesowymi w zakresie marketingu internetowego oraz nowej strony internetowej. Ustalenie grupy docelowej oraz słów kluczowych do pozycjonowania.
B
Projekt strony internetowej
Przygotowanie projektu graficznego strony internetowej. Opracowanie tekstów do umieszczenia na witrynie. Przygotowanie odpowiedniej jakości zdjęć oraz innych elementów graficznych.
C
System zarządzania treścią
Przygotowanie łatwego w obsłudze systemu zarządzania treścią strony internetowej. System taki pozwoli po zalogowaniu na wprowadzanie zmian w dowolnym miejscu na stronie, dzięki czemu można samodzielnie administrować stroną.
D
Umieszczenie strony na serwerze
Optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania. Umieszczenie strony na serwerze i przypisanie jej adresu www. Pozycjonowanie mające na celu zaindeksowanie strony w katalog Google na możliwie wysokiej pozycji.